Rekomendacje

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za oprawę muzyczną wesela, dzięki wam wszyscy wspaniale się bawili. Dodatkowo wszyscy goście są zachwyceni zespołem, a  rodzice uważają że dokonaliśmy najlepszego wyboru :)

serdecznie pozdrawiamy

Znakomity zespół!!!W powiecie augustowskim zrobił furorę!! !Super gra i wokal!! Rozbawił na naszym weselu 230 gości i wszyscy byli nimi zachwyceni! !Polecam w 100%!!!

Fantastyczny zespół :) Świetny i bogaty repertuar. Wszyscy goście byli zachwyceni muzyką, śpiewem, sposobem prowadzenia zabawy. Prawdziwi profesjonaliści. Pięknie dziękujemy Zespołowi za wspaniałą imprezę i gorąco polecamy każdemu Zespół Bailar.

Nie mam co prawda skali porównawczej od str. organizacyjnej, jednak z małżonką byliśmy bardzo zadowoleni z zespołu. Swoja opinie możemy poprzeć wieloma bardzo pozytywnymi wypowiedziami od gości jak i narzekaniem na po taneczne zakwasy :]

REWELACYJNY ZESPÓŁ! możemy szczerze polecić! Same zalety: wiele instrumentów, bogaty repertuar (dodatkowe utwory po wcześniejszym ustaleniu), młody energiczny skład, nie piją alkoholu, prowadzenie i zabawy na wysokim PROFESJONALNYM poziomie DO RANA !

Każdemu polecamy zespół BAILAR! Wprowadzają świetną atmosferę od początku do samego końca wesela. Repertuar świetny, każdy znalazł coś dla siebie. Zarówno my jak i goście będą wspominać nasze wesele jeszcze przez długi czas.

Witam, Ah co tu dużo mówić drodzy członkowie zespołu tak naprawdę to dzięki Wam nasze wesele było tak bardzo udane. Bardzo dziękujemy. Polecamy ten zespół każdemu. Naprawdę warto. Zespół profesjonalny świetny dźwięk i prowadzenie.

Serdecznie wszystkim polecam zespół Bailar. 100% profesjonalizmu, wszystko dopięte na ostatni guzik, repertuar dla każdego. Przestępna cena.

Zespół Bajlar to super gra, profesjonalny wokal, wspaniałe prowadzenie ale przede wszystkim członkowie zespołu zasługują na wielkie podziękowania. Kochani dzięki wam nasze wesele stało się niezapomnianą chwilą.